З питань реєстрації на сайті звертатись за телефонами: 

(066) 579-37-20 та (068) 420-42-10

ФГВФО - ПРО ПУЛИ АКТИВІВ, ЯКІ ПЛАНУЄ ПРОДАВАТИ В СІЧНІ 2020 РОКУ

11.12.2019

Фонд гарантування повідомив, що 16 січня 2020 року у системі ProZorro.Продажі заплановано “голландський” аукціон з реалізації пулу активів юридичних осіб, що перебувають на балансі ВТБ Банку, Дельта Банку, Родовід Банку.

До складу пулу увійшли права вимоги за 30 кредитами юридичних осіб та 9 об’єктів нерухомості у Дніпропетровській області.

Як зазначається, середня прострочена заборгованість за кредитами – 8 років. Загальна заборгованість за договорами склала 2,05 млрд грн.

За 27 кредитами тривають судові провадження, 7 кредитів перебувають на опрацюванні Державної виконавчої служби.

Стартова ціна пулу – 454 млн грн. У ході торгів вона може знизитися до 90,7 млн грн.

У забезпеченні за кредитами: комерційна нерухомість та земельні ділянки в Житомирській області, цінні папери, товари в обороті, фінансова порука, майнові права, обладнання. Чимало кредитів мають проблеми із заставою через банкрутство чи ліквідацію заставодавців.

“Пул був сформований за календарним підходом. Тобто до його складу увійшли активи, що попередньо виставлялись на індивідуальні торги, але не були викуплені”, - зауважив ФГВФО.

Крім того, 14 січня відбудеться “голландський” аукціон ФГВФО, на який виставлено пул активів юридичних осіб, які перебувають на балансі ВТБ Банку, Фідобанку, банку “Траст”.

Як зазначається, жо складу пулу ввійшли права вимоги за 22 кредитами юридичних осіб, 209 позицій дебіторської заборгованості, майнові права. Середня прострочена заборгованість за кредитами – 7 років.

Загальна заборгованість за договорами склала 935 млн грн. За 36 кредитами тривають судові провадження, 6 кредитів перебувають на опрацюванні Державної виконавчої служби.

Стартова ціна пулу – 202 млн грн.

Як констатує ФГВФО, значна частина кредитів не забезпечені заставою. Серед забезпечнння: комплекс будівель та споруд оптової бази промислових та харчових товарів в Луганській обл, фінансова порука, майнові права, обладнання, товари в обороті.

“Пул був сформований за календарним підходом. Тобто до його складу увійшли активи, що попередньо виставлялись на індивідуальні торги, але не були викуплені”, - резюмує Фонду гарантування.

 

Посилання на публікацію: http://www.finbalance.com.ua/news/fhvfo-rozpoviv-pro-puli-aktiviv-bankiv-bankrutiv-yaki-planu-prodavati-v-sichni

 

« Інші новини