З питань реєстрації на сайті звертатись за телефонами: 

(066) 579-37-20 та (068) 420-42-10

"УКРОБОРОНПРОМ" ВИРІШИВ РЕАЛІЗОВУВАТИ МАЙНО НА PROZORRO: ЩО ПРОДАВАТИМУТЬ

30.10.2018

Державний концерн "Укроборонпром" і державне підприємство "Prozorro.Продажі" уклали меморандум про співпрацю. Про це йдеться у повідомленні на сайті "Укроборонпрому".

"Система реалізації майна проводитиметься у форматі електронних торгів, що здійснюватимуться за стандартами, критеріями та технологією системи електронних публічних закупівель Prozorro. Для цього буде створена та впроваджена публічна електронна система торгів з прозорими, недискримінаційними і єдиними для всіх правилами та спрощеним доступом", – йдеться в повідомленні.

В "Укроборонпромі" розповіли, яка частина з держбюджету іде на виготовлення зброї в Україні

Згідно з інформацією, концерн провів відкритий конкурс з відбору електронного торговельного майданчика із закупівель, який замінить різні майданчики, що нині використовуються на підприємствах. Нова система має охопити всі продажі активів "Укроборонпрому", а також комерційні, некомерційні та допорогові закупівлі, мати механізми автоматизованого контролю, планування закупівельної діяльності тощо.

Крім того, в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний вечір" перший заступник генерального директора ДК "Укроборонпром" Сергій Омельченко розповів: "Має бути баланс. На наш погляд, таємним має бути замовлення техніки, яка є унікальною, або тактичні чи технічні характеристики цієї техніки є такими, що ніде не можна знайти в інших країнах. Або, наприклад, це той напрям військової оборонної роботи, який є чутливим з точки зору суспільної думки. Саме такі вироби і закупівлі мають бути втаємничені та під грифом секретно. Але, наприклад, закупівля медичного обладнання, шкарпеток, харчування – це має здійснюватися на конкурентних засадах. І навіть секретні закупівлі, ми вважаємо, мають здійснюватися на конкурентних засадах".

« Інші новини