З питань реєстрації на сайті звертатись за телефонами: 

(066) 579-37-20 та (068) 420-42-10

Віртуальна кімната даних - Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

20.06.2018

Шановні клієнти!

Повідомляємо Вам, що 14 травня 2018 року виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб затвердила рекомендовану форму договору щодо нерозголошення потенційним покупцем інформації з обмеженим доступом та банківської таємниці (кімната даних) (далі – Договір щодо нерозголошення).

Цей документ був розроблений з метою спрощення доступу потенційних покупців до інформації про активи (майно) банків, що ліквідуються, а також для врегулювання правовідносин між банками, що ліквідуються, та потенційними покупцями, які мають намір придбати активи таких банків, щодо дотримання потенційними покупцями режиму нерозголошення інформації з обмеженим доступом, банківської таємниці та персональних даних, що стали відомі їм в ході вивчення інвестиційної привабливості активів (майна), що реалізуються.

Як відомо Фонд гарантування вкладів запустив віртуальну кімнату даних для розкриття інформації про активи (майно), що підлягають реалізації. І щоб скористатись можливістю дистанційного доступу до неї потенційним покупцям спершу необхідно заповнити та подати до Фонду гарантування вкладів (за адресою: м. Київ, вул. Дмитрівська, 18/24) підписану заяву про приєднання до Договору щодо нерозголошення (детальна інформація про механізм отримання доступу до віртуальної кімнати даних знаходится у вкладеному файлі). Подання потенційними покупцями такої заяви свідчитиме про автоматичне приєднання (акцептування) до умов Договору щодо нерозголошення та повну згоду із усіма його нормами.

А головне - після підписання та подання до Фонду гарантування вкладів такої заяви, потенційні покупці зможуть отримати доступ до усіх завантажених до віртуальної кімнати даних документів щодо активів (майна) усіх банків, що ліквідуються.

Також повідомляємо, що зараз у віртуальній кімнаті даних доступними до перегляду є документи за усіма кредитами юридичних осіб, заборгованість за якими перевищує 5 мільйонів гривень.

З повною версією рекомендованої форми договору щодо нерозголошення потенційним покупцем інформації з обмеженим доступом та банківської таємниці (кімната даних) можна ознайомитись на сайті Фонду за посиланням:http://torgi.fg.gov.ua/nda2 .».

З повагою,

Директор ТОВ "ПРОФЕСІОНАЛ"

Малюк Володимир Євгенійович

 

P.S. Детальна інформація про механізм отримання доступу до віртуальної кімнати даних знаходится у вкладеному файлі за посиланням: 

https://www.aykcion.com.ua/files/uploads/files/shablon/k_mnata_danih_new.jpg

https://www.aykcion.com.ua/files/uploads/files/shablon/nda2.pdf

 

« Інші новини